Dj na svatby ikona Diskotéky

Na diskotéce, stejně jako na svatbě nebo večírku, je důležité hrát hudbu, která se líbí lidem, nikoli pouze tomu, kdo ji pouští. Platí to stejně tak v top hotelu v Praze jako v nejmenší obci ve středních Čechách či jinde. Během mnoha let, po která se pohybuji v prostředí různých rádií zabývajících se různými hudebními žánry a hrajícími pro široké spektrum posluchačů, jsem získal dobré povědomí o tom, co lidé rádi poslouchají. Ověřuji si to zároveň na každé diskotéce, svatbě nebo oslavě, kterou dělám.

Dj Giacomo Diskotéky

Hraji hudbu od 50. let až do současnosti. Ve svých kufrech (hraji totiž z CD, nikoli z notebooku) se snažím mít opravdu široký výběr hudby, abych mohl splnit pokud možno co nejvíce přání. Aktivní účast hostů je totiž základním kamenem úspěchu diskotéky. DJ, který si hraje jen hudbu, kterou má rád on, většinou velký úspěch nesklízí. A hosté, kteří čekají, až zahraje právě tu "jejich" písničku, se také nemusejí dočkat.

S Vašimi hosty proto budu během produkce samozřejmě komunikovat. Jednak mne to baví, navíc dobrý kontakt diskžokeje s lidmi je velice důležitý. Jako rozhlasový moderátor pracuji denně s českým jazykem, můj mluvený projev tedy za hudbou, kterou hraji, nezaostává.

Pokud bude Vaše svatba, oslava, večírek, diskotéka, ples nebo jiná akce za účasti anglicky hovořících hostů, jsem schopen se s nimi na odpovídající úrovni domluvit.

Dj na svatby ikona Karaoke show

Vhodným zpestřením diskotéky může být také karaoke show, kterou mohu doplnit diskotéku, budete-li si to přát. K dispozici mám stovky zahraničních i českých písniček. Základ bez zpěvu uslyší hosté z beden, text uvidí na projekčním plátně a zpěv už dodají sami za pomoci bezdrátových mikrofonů.

Stačí zavolat nebo napsat!

Vyrobeno ve spolupráci s AVProgress